Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Олива Мотюль 5w40: характеристики.

Складається враження, що сьогодні на ринку дуже багато гідних варіантів моторних олив в'язкості 5w40 – на слуху і дорогі марки типу Mobil, і бюджетні, як Motul (масло Мотюль 5w40). Кожен продукт обіцяє великий набір характеристик, і в процесі пошуку власники автомобілів часто почуваються «перевантаженими» інформацією.

Олива для двигуна – один із найважливіших витратних матеріалів, тому йому завжди приділяється багато уваги. В асортименті більшості виробників є безліч різних в'язкостей, основ та пакетів присадок на вибір. Враховуючи велику кількість пунктів для оцінки того чи іншого продукту, не дивно, що більшість автомобілістів досі вважають за краще сліпо довіряти рекомендаціям механіка СТО, який проводить чергове обслуговування машини.

Але це не те саме, що вибрати «страву дня» в ресторані, адже більшість мастил для авто спеціально розроблені під конкретний тип двигуна, пробіг, зовнішні умови. Найнадійніше покладатися на рекомендації виробника машини, але іноді навіть строгі рамки, встановлені автокомпаніями, можуть потребувати коригування залежно від віку, стану авто та умов експлуатації. Найпростіший спосіб — скористатися автоматичним підбором оливи на сайті, який видає найбільш оптимальний продукт, спираючись на задані критерії.

Зазвичай на профільних форумах ведуться запеклі дебати навколо того, чи потрібно змінювати в'язкість в залежності від сезону або віку машини, хоча багато виробників рекомендують використовувати масляні суміші однакової в'язкості цілий рік протягом усього життя двигуна.

Справді, всі цифробуквенні показники на пляшці мають значення, і якісні продукти відповідають тому, що написано на етикетці. Для простоти сприйняття «W» асоціюється зі словом «зима» (так як «winter»), звідси: 5W-40 масло поводиться як продукт з в'язкістю 5 одиниць за мінусових температур і захищає, як 40 одиниць в'язкості при високих робочих температурах.

Якщо ви все одно не впевнені в правильності «стандартного» підбору, тому що живете в місцевості із сильними температурними перепадами, можете спробувати звернутися до місцевого офіційного дилера за порадою.

Виробники олив надають технічну інформацію про свою продукцію, яка найчастіше заснована на «типових перевірочних даних». Це середні показники фактичних та загальних хімічних властивостей.

В'язкість є мірою «плинності» оливи. Густі масляні суміші, як правило, мають більш високу в'язкість, а більш «легкі» – нижчу. Це найважливіша властивість для двигуна. Олива з дуже низькою в'язкістю може не створювати достатньої міцності плівки при високих температурах. А з надто високою – важко перекачуватися до відповідних частин за низьких температур, і плівка може порватися на великих обертах.

Числа, що позначають густоту, — це «шкала», присвоєна S.A.E. (Міжнародна організація, Товариство Автомобільних Інженерів). Ці цифри відповідають «реальній» в'язкості, виміряній кількома прийнятими методами. Ці вимірювання проводяться за певних температур. Оливи, які потрапляють у певний діапазон, позначені 5, 10, 20, 30, 40, 50 SAE.

Мотюль 5w40: ціна

Ціна оливи Мотюль 5w40 відноситься до середньої, ближче до нижньої цінової категорії. Тобто це бюджетний варіант, який вважається одним із дуже добрих у цьому діапазоні. У нашому інтернет-магазині представлений гідний вибір продукції даної марки зазначеної в'язкості:

5W-40 MOTUL 6100 SYNERGIE +
5W-40 MOTUL SPECIFIC 505.01-502.00
MOTUL 8100 X-CLEAN 5W-40
Цікавий факт:

Якщо порівнювати фізичні властивості масляних сумішей із трохи різною густотою, однією з основних переваг 5W-40 у порівнянні з 15W-40 вважається найкращий показник економії палива. В умовах контрольованої лабораторії, випробування GM показали від 1,5% до 1,6% підвищення економії палива у 5W-40 проти SAE 15W-40.

Наш менеджер завжди допоможе вам визначиться та здійснить максимально коректний вибір оливи на основі ваших вимог, звертайтеся будь-яким зручним способом.

No Comments Yet.