Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 063 364 07 73

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Підбір оливи по марці автомобіля

Технічне обслуговування та догляд за вашим автомобілем або вантажівкою починається з регулярної перевірки, періодичної заміни та підбору оливи для двигуна.

Двигун транспортного засобу потребує чистої оливи з хорошими робочими характеристиками для запобігання зносу складових двигуна, адже несвоєчасна заміна загрожує зниженням його продуктивності та значним зменшенням терміну служби. Керовані вибухи всередині двигуна транспортного засобу нагрівають металеві деталі до 300 градусів за шкалою Цельсія. Тільки незабруднене олива з достатнім рівнем присадок здатна ефективно видаляти надлишки тепла та перешкоджати накопиченню сажі та нагару.

Для визначення правильного мастильного матеріалу для будь-якого вузла вашої машини, особливо її «серця», потрібно спиратися на клас(и) в'язкості, рекомендований виробником оригінального обладнання (OEM), таким чином, ви забезпечите йому найкращі умови роботи та повноцінне середовище для реалізації максимуму закладеного продуктивність. Тим більше, упродовж дії гарантійного строку.

Класи в'язкості вказуються, насамперед, відповідно до очікуваних температур навколишнього середовища, зокрема зі стартовими температурами.

Робоча температура моторної оливи істотно не змінюється навіть за різних градусних показників навколишнього середовища, тому рекомендована в'язкість цілком підходить для різних умов експлуатації.

Головною відмінністю в класах в'язкості є показник "W", який відноситься до стартової температури, так як це визначатиме в'язкість автомастила, його прокачування і готовність для змащення двигуна.

Тип «5W» відноситься до продуктів з високою плинністю за більш низьких температур, ніж, наприклад, у типу «15W», тобто перше краще підходить для використання в холодний сезон. Навіть у тропічному кліматі більшість виробників, як і раніше, рекомендують мультив'язкі масляні композиції, наприклад, як SAE 15W-40, тому що таке мастило протікає через мотор швидше, ніж чисте SAE 40, навіть у більш жаркому навколишньому середовищі.

Ще одним важливим фактором при виборі є сертифікація якості або рівень продуктивності. У Сполучених Штатах це визначається за класифікацією API, у Європі діє своя система – ACEA. Ці організації розробили систему літерно-числових позначень для олив залежно від типу транспортного засобу та його двигуна.

Крім того, багато автомобільних компаній мають власну класифікацію автомасел виходячи з вимог своїх авто і вимагають використання в автомобілях тільки олив, які отримали їх схвалення, тобто мають відповідні допуски від компанії-виробника (як мінімум на термін дії гарантії).

Чому ж таки не рекомендується заливати склад на свій розсуд? З одного боку, ви можете використовувати оливу 5W замість рекомендованої в'язкості 10W або 15W, яку радить виробник для забезпечення більш швидкого змащення деталей двигуна під час пуску.

Проте є деякі моменти, які слід враховувати. Наприклад, так як у формулі 5W застосовується більш легкий базовий компонент, мастильний матеріал може випаровуватися швидше, ніж 10W або 15W. Крім того, продукт з в'язкістю 5W цілком може виявитися дорожчим, оскільки вимагає додавання більшої кількості присадок, що утримують необхідний рівень густоти.

Ми пропонуємо вам використовувати он-лайн підбір оливи по марці авто на сторінці «Підібрати оливу» - наша система враховує вид, модель ТЗ та тип двигуна, в результаті видає готову добірку продуктів з величезного асортименту Divinol, кожен з яких задовольняє очікування саме для вашого автотранспортного засобу. Таким чином, пошук значно звужується, і ви можете зосередитись на важливих параметрах та характеристиках.

Підбір оливи