Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Інтернет-магазин моторних олив та технічних мастил

Хіти продаж

Широкий асортимент олив від найкращих виробників

Оливи та мастила для будь-якого автомобіля!

01 /Досвід

Ми створили наш магазин, маючи 10-річний досвід у роздрібній та оптовій торгівлі автомобільними товарами. Грунтовне знання товарів, розуміння системи зсередини та величезний досвід продажів в Україні та закордоном об'єдналися, щоб створити передовий інтернет магазин на ринку автомасел.

02 /Технології

Ми інтернет-бізнес, який використовує найновіші технології з метою забезпечити покупцеві стабільний приємний досвід купівлі з Bestoils.com.ua. Поставляємо моторні оливи високої якості за нижчими цінами, ніж у конкурентів. Онлайн замовлення з нами – чітке, швидке, повне.

03 /Надійність

Наш асортимент – продукція перевірених постачальників, оригінальні оливи. Ми співпрацюємо з виробниками, які вже довели свою спроможність на ринку та йдуть у ногу з вимогами часу. Мета – дати клієнту товар, що відповідає його потребам якнайповніше.

04 /Відповідальність

Вся представлена продукція зроблена офіційно. Ви можете бути впевнені, що характеристики, заявлені на упаковці, притаманні вмісту. ТОВ «Експера» завжди стежить за дослідженнями та тенденціями. На сайті та в соціальних мережах ви знайдете багато цікавих публікацій.

01 /Асортимент

У нас ви можете купити моторну оливу для легкових, вантажних автомобілів, спецтехніки, гідравлічну, трансмісійну, компресорну, редукторну оливу, пластичні мастила, промислові оливи. Представлені мастильні матеріали виробництва країн Європи та СНД мають допуски та сертифікати якості.

02 /Повна інформація

Ми цінуємо час покупців, тому надаємо максимально повну інформацію про товар та публікуємо на сайті корисні статті. Кожен клієнт для нас – це друг, порадник та партнер, тому ми будемо дуже вдячні за пропозиції щодо роботи магазину та відгуки про продукцію.

03 /Якість

Ми особливо зацікавлені у довгостроковій співпраці, тому прагнемо підібрати клієнту продукцію, яка відповідає всім вимогам його транспортного засобу чи обладнання, умовам роботи. Вибрані нами бренди належать до групи з низьким ризиком підроблення.

04 /Низька вартість

Ми розраховуємо на розумного покупця, який вміє витрачати гроші, вибирає найкраще на свій бюджет, тому пропонуємо хороший вибір, грамотний підбір та високу якість за мінімальну націнку. Працюючи з великими імпортерами продукції, ми завжди пропонуємо кращу ціну.

01 /Легкість

1 Доступність (Легкість)
Зручні фільтри, сортування товарних пропозицій, можливість порівняння, проста організація сайту – все, щоб полегшити ухвалення рішення та спростити вибір.

02 /Он-лайн подбір

Сервіси он-лайн підбору мастил від провідних виробників автомасел враховують вид, модель ТЗ і тип двигуна, в результаті видають готову добірку відповідних продуктів з широкого асортименту магазину. Пошук значно звужується, ви заощаджуєте час.

03 /Компетенція

У нас працюють менеджери-консультанти з досвідом продажу автомасел. Ми дамо відповідь на будь-які питання, що допоможе вам вибрати правильний продукт. Ніщо не замінить спілкування з компетентною людиною, яка володіє відгуками від покупців, які вже використовували певний товар.

04 /Консультація

Консультація будь-яким зручним способом: зателефонуйте або надішліть запит електронною поштою. Крім інформації про продукти, ви завжди можете розраховувати на допомогу в процесі розміщення замовлення, отримати повний прайс-лист або дізнатися про діючі та заплановані акції.

01 /Способи доставки

• самовивіз із пункту видачі у м.Івано-Франківськ;
• доставка нашим представником у м. Івано-Франківську*;
• доставка транспортною компанією до будь-якого регіону України.

02 /Види оплати

• Прямий банківський платіж на розрахунковий рахунок підприємства.
• Оплата після отримання товару.
• Оплата банківською карткою через систему LIQPAY на нашому сайті або готівкою у платіжному терміналі.
• Оплата через систему Приват24.
! Завжди спершу уточнюйте наявність у менеджерів.

03 /Вартість доставки

Послуги з доставки купленого товару здійснюються покупцем згідно з діючими тарифами транспортної компанії. Орієнтовну вартість доставки можна розрахувати за допомогою калькулятора доставки на сайті вибраної транспортної компанії. Вагу та обсяг замовлення уточніть, будь ласка, у менеджера Bestoils.com.ua.

04 /Варіативність доставки

Ми у ТОВ «Експера» завжди раді співпраці як з іншими компаніями, так і з приватними особами. Тому ми готові до діалогу щодо вибору транспортної компанії, підлаштовуючись під кожного конкретного клієнта. У нас є все, що вам потрібно, коли вам це потрібно. Для чого йти в інше місце?

Не губи життясвогоавтомобіля!

  • Переваги оливи Divinol
  • Відмінності автомобільних та промислових мастил