Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Divinol на ринку: звідки, коли та скільки

Від усього різноманіття на ринку олив у будь-якого автомобіліста неминуче виникне ряд питань щодо підбору оливи для свого транспортного засобу. В першу чергу, водій звертає увагу на рекомендації виробника авто для даного двигуна, в процесі експлуатації оцінює вплив на витрату палива, знос двигуна, вартість мастила та необхідну частоту заміни.

Компанії, що вибирають Divinol

На сьогодні продукція Divinol від німецького концерну "Zeller+Gmelin GmbH & Co", заснованого в 1866 році, відповідає всім вищезазначеним вимогам. Це німецьке підприємство з більш ніж півторастолітньою історією та великими економічними зв'язками, тривалою співпрацею зі світовими лідерами авторинку, такими як DaimlerChrysler, BASF, BMW, Bosch, Opel, Porsche, Skoda, Alcatel, Bellini, Heller, Deutsche, BAHN.

Компанія не витрачає величезних грошей на рекламу, тому може здатися, що бренд Divinol не дуже популярний і відомий. Виробник продукції насамперед особливу увагу приділяє належній якості та новітнім технологіям у виробництві. Вкладення грошей у контроль якості та розробку супер вузькоспеціалізованих продуктів дозволяє йому залишатися у лідерах у багатьох специфічних сегментах.

Вже не раз проводилися дослідження, які показують, що саме популярні марки найбільше схильні до фальсифікації, і відомі бренди отримують не тільки удари по іміджу, а й відмінне виправдання: «Якщо олива не виправдала надій – це просто був фальсифікат». Divinol користувачі знають на ринку хімічної продукції як надійного та якісного партнера.

Асортимент німецьких змащувальних матеріалів

Компанія "Zeller+Gmelin GmbH & Co" випускає велику кількість засобів, які розбиті на декілька груп залежно від сфери застосування олив;
- для моторів легкових авто та комерційного транспорту (великовантажні авто, автобуси, мікроавтобуси, навантажувачі);
- трансмісійні для всіх видів транспорту;
- трансмісійні та редукторні для індустріального обладнання;
- для двотактних двигунів;
- спреї-мастила;
- гідравлічні;
- індустріальні органічні, екологічно чисті оливи на основі рапсової оливи;
- будівельна хімія (відокремлювальні агенти від бетону та асфальту, розчинники).

Моторні оливи марка Divinol для комерційного транспорту показали свої енергозберігаючі властивості і дозволяють заощаджувати не лише ресурс двигуна в автомобілі, а й витрату палива до 30%.

Divinol оцінили самі покупці

Це продукція високої якості у середньому ціновому сегменті ринку. Так, наприклад, однією із найпопулярніших є Divinol Syntholight 5W-40, яка виробляється на основі найсучасніших технологій гідрокрекінгового синтезу HC. Забезпечує відмінні ходові властивості, низьке зношення та суттєву економію палива. Олива нового покоління — Divinol Multilight 10W-40 знижує у моторі утворення смолистих речовин, захищає від корозії. Підходить для двигунів LPG / CNG. При всіх своїх перевагах олива Divinol дешевша за своїх конкурентів у середньому на 20%-30%.

Переходити на новий продукт завжди непросто (особливо консерваторам), але факт, що ви вибираєте високоякісний німецький продукт за оптимальною ціною, здатний стати тим самим каталізатором змін.

No Comments Yet.