Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Коротка інформація для наших партнерів.

Саме тут вас порадує широкий асортимент німецької продукції, привітні менеджери та гнучка система знижок для клієнтів. На сайті компанії ви легко знайдете потрібний товар, а за допомогою оперативної доставки його буде негайно відправлено.

Наша компанія «Експера» надає клієнтам великий вибір моторних олив Divinol від німецької компанії Zeller+Gmelin. Дівінол – це бренд преміум якості на ринку мастильних матеріалів. Компанія Zeller+Gmelin утвердилася та здобула довіру споживачів по всьому світу.

Можемо запевнити, що вся продукція Divinol виробляється і поставляється виключно з заводу компанії Zeller+Gmelin. Ми безпосередньо працюємо з партнерами у Німеччині, що забезпечує швидке постачання продукції.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта понад усе в нашій компанії: вислухаємо ваші побажання та надамо необхідний спектр послуг. Лояльність та дружелюбність під час розмови з нашим менеджером ми гарантуємо.

Стати нашим партнером може кожен, кого цікавить продукція марки Divinol, і хто спробував, вибрав ці продукти як гідні для рекомендації.

Для постійних клієнтів компанії існують додаткові знижки, що зробить наше співробітництво ще приємнішим у довгостроковій перспективі.

На всі питання відповідає менеджер з досвідом роботи саме у сфері олив та мастил, що гарантує вам отримання компетентних та своєчасних відповідей. Звертайтесь!