Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Моторна олива Мотюль: каталог

Те, що автомобільний двигун — важливий компонент, зрозуміло. Більше того, дорогий. Термін служби мотора залежить великою мірою від якості мастила, що вливається — воно є запорукою його життєвої сили і довголіття. Як правило, мастильним продуктам приділяється не дуже багато уваги — адже олива це всього лише олива, чи не так? За старих часів так і було, але вони давно залишилися позаду. Сьогодні мастила дуже сильно відрізняються за властивостями залежно від призначення та робочих умов. Моторна олива Мотюль (Motul) — це лише один з гідних варіантів порівняно недорогих засобів з хорошими характеристиками.

Вона перевірена часом і заслужила довірче ставлення у автомобілістів завдяки численним відгукам, тому що задовольняє всі вимоги автовиробників та відповідає очікуванням власників машин.

Моторна олива є мультизадачною і одночасно виконує масу функцій. Вона запобігає стиранню металевих деталей внаслідок контакту один з одним і відводить тепло, що утворюється в циклі згоряння. Ще утримує в суспензії всі шкідливі побічні продукти згоряння, такі як діоксид кремнію (оксид кремнію) та кислоти. Зрештою, зводить до мінімуму руйнівну дію кисню і, таким чином, перешкоджає окисленню при нагріванні до високих градусів. Вона робить всі ці речі під сильним впливом тепла та тиску.

Продукція Мотул йде в ногу з часом та підходить новим автомобілям за всіма параметрами. Коли склад нагрівається, він зазвичай стає рідше. Продукти в прямому і переносному сенсі «минулого століття» – монов'язкі – виходять занадто рідкими при робочій температурі сучасних двигунів, тому давно були замінені муль-в'язкістними оливними складниками.

Ідея оливи з подвійною в'язкістю проста: за допомогою науки та фізики запобігти надмірному розрідженню базової олії в гарячому стані та надмірному загусненню при «мінусі» у навколишньому середовищі. Число перед "W" є "холодним" рейтингом густоти продукту, а число після — "гарячим" показником. Таким чином, сучасний склад 5W40 веде себе як моно-прародитель з показником плинності 5 в остудженому стані, але не розріджується більш ніж моно-масло з плинністю 40 при нагріванні. Що нижче «зимове» число («холодне»), то легше двигун запускається в холодному кліматі.

Хімічні сполуки в продуктах втрачають властивості з часом через тривалий вплив високих температур та недостатнє обслуговування. Коли склад окислюється, добавки відокремлюються і починають хімічно руйнуватися, тверднуть, що призводить до утворення нагару (темних густих відкладень на деталях). Щоб мінімізувати шкоду, потрібно правильно підбирати оливу та міняти її так часто, як це потрібно.

Яку моторну оливу купувати залежить від автомобіля, гаманця власника та того, як автомобіль експлуатується та обслуговується. Всі марки стверджують, що новий склад пропонує найкращий можливий захист доти, доки не виходить у продаж ще новіший. Тобто досконалості немає меж.

Дійсно значуща завжди тільки якість. Не має значення, які маркетингові фантазії втілюються у продукті, як він фасується чи виглядає етикетка, важливо лише те, що написано на упаковці – специфікації і допуски.

Для більшості машин можна підібрати відмінну золоту середину, де сходяться критерії ціни та якості. У каталозі Мотюль є хороший вибір позицій різної в'язкості для дизельних і бензинових двигунів, до всіх додається детальний опис, є допуски від автовиробників.

Купити в Україні зі зручною доставкою ви можете в нашому інтернет магазині, до ваших послуг консультація менеджера з великим досвідом продажу та широкий вибір як з наявності, так і на замовлення.

No Comments Yet.