Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Олива Мотюль 10w40: характеристики

Олива Мотюль 10w40 (Motul) за своїми характеристиками задовольняє всі основні вимоги та відповідає встановленим нормам, виробник дає достатньо інформації про її властивості, є допуски від світових автокомпаній. Моторна олива Мотул – це гідне поєднання якості та ціни серед мастил для двигунів з мульти-в'язкістю 10w40.

Оливи з подвійною в'язкістю працюють приблизно так: до легкої основи (5W, 10W, 20W) додаються полімери, які запобігають надмірному розрідженню складу при нагріванні. При розігріві ці сполуки починають розгортатися в довгі ланцюжки, що дозволяє зберегти структуру речовини. В результаті при 100 градусах C олива розріджується не більше ніж вказує друге число.

При низьких температурах полімери згортаються і дозволяють масляній рідини зберігати густину, позначену першим числом маркування.

Тобто виходить, що нормальний мастильний продукт, припустимо, з маркуванням 10w40, здатний змінювати в'язкість від 10 одиниць у холоді до 40 одиниць у розігрітому стані за максимальної робочої температури.

Мастильні продукти з подвійною в'язкістю стали одним із найбільших кроків уперед до поліпшення властивостей олив, але вибирати їх слід розумно. Завжди використовуйте склад з найближчим діапазоном густоти, що підходить для температур, в межах яких експлуатуватиметься транспортний засіб. Враховуйте характерні для місцевості температурні зимові мінімуми та літні максимуми.

Присадки мають властивість зношуватися та згоряти, утворюючи відкладення, які можуть спричинити прилипання кілець та інші проблеми. 10W-40 і 5W-30 вимагають додавання досить великої кількості полімерних присадок для утримання заданого діапазону, що особливо погано діє на дизельні двигуни, хоча надлишок присадок у складі не «корисний» для будь-якого двигуна, оскільки багато хто з них покращує одну властивість, негативно позначаються іншою.

Оливи з широким діапазоном в'язкості більш сприйнятливі до впливу деяких руйнівних факторів через високий вміст полімерів. Складники, які можуть виконувати свою роботу з найменшою кількістю добавок вважаються найкращими.

Індекс в'язкості є емпіричним числом, що вказує на зміни густоти продукту в заданому діапазоні температур. Вищі значення вказують на низькі зміни, менші числа вказують на відносно великі зміни.

Температура спалаху – це градус, коли мастило починає виділяти пари, які можуть спалахнути від іскри. Чим нижча температура спалаху, тим менш стійким до сильного нагрівання і схильні до прикипання до деталей є склад. Градус займання також є показником якості. 205 ˚С вважається допустимим мінімумом.

Температура застигання становить 15 градусів вище за точку, при якій охолоджена олива не рухається по нахиленій поверхні протягом 5 секунд. Цей вимір особливо важливий для продуктів, що використовуються в зимовий період. Чим нижча температура застигання, тим краще у холодний період.

У нашому інтернет-магазині доступні до покупки кілька позицій із заданою густотою для дизельних та бензинових моторів. Замовити ви можете буквально в кілька кліків, але також ми надаємо допомогу у підборі та консультації, є доставка по Україні.

No Comments Yet.