Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Купити мастильно охолоджувальну рідину в Україні

Вибір мастильно-охолоджувальних рідин для верстатів досить великий, що пояснюється широкою сферою застосування та особливостями роботи кожного виду обладнання, тому, щоб купити МОР, потрібно чітко уявляти, який вид вам потрібен: для токарних верстатів, свердлильних, шліфувальних, або інших.

Різноманітні металообробні машини схожі в тому, що при обробці заготовок генерують значну кількість тепла в деталях, що контактують, а перегрівання при штампуванні, свердлінні, різанні та інших операціях практично завжди означає нанесення шкоди виробництву.

Отже, щоб максимально виключити можливість появи браку або необхідність ремонту обладнання, мастильно-охолоджувальна рідина, яку ви вирішите купити, повинна належним чином виконувати дві головні функції: змащення та зниження температури. Мастило відіграє важливу роль, тому що зовнішнє тертя або контакт двох металів у процесі виробляє приблизно третину тепла, що вивільняється при різанні. Внутрішнє тертя, або опір атомів руху під час деформування металу в області зсувної напруги, відповідає за генерацію решти двох третин. Коли ріжуча зона змащена, різання стає більш ефективним, зменшується зовнішнє та внутрішнє тертя.

Вибирайте хороші складники з необхідними сертифікатами та допусками від відомих виробників, а наявність доставки в нашому інтернет-магазині вирішує проблему неможливості, наприклад, купити МОР у Харкові, Миколаєві чи Одесі.

Доставка МОР в Київ, інші великі або маленькі міста займе від 1 до 5 днів. У будь-якому випадку ми гарантуємо кваліфіковану допомогу наших спеціалістів у виборі мастил для верстатів, ми підберемо продукцію, яка відповідає всім вимогам вашого обладнання та промислового виробництва. Зверніть увагу, жодна змащувально-охолодна рідина (ЗОР) не може бути універсальною і підходити для будь-якого обладнання металообробки.

Охолоджувальний ефект засобу необхідний для відведення теплової енергії від інструменту та деталі, що обробляється. Своєчасне зниження температури збільшує термін служби обладнання, насамперед, через запобігання перевищенню критичного теплового діапазону. Якщо температура піднімається вище за певні показники, інструменти розм'якшуються і прискорено зношуються, а деталі можуть виходити точно не відповідними за розміром або якістю поверхні. Враховуючи, що більшість деталей сьогодні обробляються лише машинами, без подальшого доопрацювання людиною, для верстатів дуже важлива підтримка певних умов для виробництва деталей із заданими параметрами без жодних відхилень.

Щоб зменшити інтернальне тертя, атоми хлору, сірки та фосфору зі спеціальних присадок в олії проникають у мікротріщини металевих поверхонь, тим самим запобігаючи відскакуванню атомів, переміщених при операції розрізання, та знижуючи силу, необхідну для здійснення процесу.

Крім того, завдяки мастилу кут площини зрізу збільшується і, як наслідок, площа площини зрізу зменшується. Це, у свою чергу, зменшує силу, необхідну для формування вирізки, та тепловиділення.

Оливи забезпечують краще змащення, але не здатні до ефективного швидкого охолодження. Водні засоби, у свою чергу, добре охолоджують (проводять тепло в 2,5 рази швидше, ніж олії), але не дають гарного змащення і при неправильному застосуванні викликають корозію частин верстатів. Масляні або хімічні розчини з поліпшеною змащувальною здатністю є проміжним варіантом, запобігають корозії і мають інші істотні якості, необхідні для перетворення води в хороший машинний охолодний агент.

Крім своїх головних функцій мастило для різання металу також служить для видалення обрізків і стружки із зони різання, також покращуючи цим якість заготовок. Для запобігання псуванню поверхні заготовки, стружка повинна постійно вимиватися із зони різання.

Застосування спеціальних продуктів також знижує утворення наросту на ріжучій кромці, що нарощує тертя і змінює геометрію різального інструменту верстата, що впливає на якість роботи і часто призводить до появи браку.

Мастило-охолоджувальні рідини (МОР): ціна

Ціна МОР залежить від бренду, виду рідини (масляні або водорозчинні), типу (мінеральні, синтетичні чи напівсинтетичні), експлуатаційних властивостей, універсальності.

Якщо останнім часом із зрозумілих причин, вам важлива економія коштів, зверніть увагу, ціна за літр буде значно меншою при покупці великих обсягів.

Вибираючи МОР для токарних, шліфувальних, свердлильних верстатів, і визначаючи для себе, чи справедлива ціна на продукт, у вас, безперечно, виникають питання про експлуатаційні характеристики охолоджуючих рідин. Розкажемо про властивості докладніше.

Захист від корозії.
МОР повинні пропонувати певний рівень захисту від корозії. Свіжозрізані чорні метали, як правило, швидко іржавіють, тому що всі захисні покриття видаляються під час обробки. Хороший склад перешкоджатиме утворенню іржі. Він також покриватиме захисною плівкою і стружку, щоб не утворювалися великі шматки спеченого металу, який складно видаляти.

Щоб іржа не утворювалася, складники не повинні дозволити металу, волозі та кисню контактувати разом. Сьогодні для цього вони містять добавки, які перешкоджають корозії через утворення невидимих, непористих плівок.

Плівки можуть бути двох видів: полярні та пасивуючі. Полярні складаються з органічних сполук (таких як аміни та жирні кислоти), що утворюють захисне покриття на поверхні металу, блокуючи хімічні реакції. Пасивні плівки утворюються з неорганічних сполук, що містять кисень (наприклад, борати, фосфати та силікати). Ці сполуки реагують із металевою поверхнею, створюючи покриття, яке запобігає корозії.

Контроль стабільності та старіння
На зорі машинної промисловості як лубрикант використовували сало. Через кілька днів таке мастило починало псуватися і виділяти неприємний запах, причиною чого було розмноження в ній різних мікроорганізмів. Сучасні продукти також стикаються із проблемою хімічного розкладання. Старіння погано впливає на корисні властивості і може стати причиною токсичності продукту.

Високоякісні складники мають добавки, що продовжують їхнє життя, які протистоять розкладу при зберіганні та використанні. Ці присадки мають бактерицидні або інші якості для контролю зростання мікробів, підвищують робочі характеристики рідини та сприяють її хімічній стабільності.

Прозорість та в'язкість
У деяких операціях прозорість рідини, що охолоджує, буває бажаною характеристикою. Прозорі машини, що охолоджують, дозволяють операторам стежити за заготовками під час процесу.

В'язкість є важливою властивістю по відношенню до продуктивності та обслуговування складу. Продукти з нижчою в'язкістю дають можливість піску та бруду осідати при тимчасовій зупинці.

Токсичність
Зазвичай МОР мало- чи нетоксичні. Якщо склад псується, загущується в концентрат або забруднюється, тоді можливе підвищення токсичності. Основні шляхи впливу неякісного або неправильно обслуговуваного продукту це: вдихання пари (через пару або туман), проковтування та поглинання шкірою. Дерматит та дихальні проблеми є найчастішими проблемами зі здоров'ям у операторів деяких видів верстатів. Краще віддавати перевагу перевіреним брендам із паспортом безпеки.

Займистість
Обробні операції зазвичай виділяють значну кількість тепла, яка може призвести до виникнення диму або загоряння. Тому МОР повинні мати високу температуру займання.

Розбризкування
Високошвидкісні операції з металообробки, наприклад, шліфування, може розпорошити склад, що охолоджує, створюючи досить щільний туман, шкідливий для операторів. Розбризкування також забруднює робоче середовище, саме обладнання та навколишню робочу зону. Низький рівень розбризкування робить продукт більш безпечним і зручним у використанні.

No Comments Yet.