Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Яку оливу вибрати для Citroen?

Двигуни та технології виготовлення оливи постійно змінюються, тому є сенс з кожним наступним своїм автомобілем розбиратися, що краще в нього заливати. Якщо ви знайшли вже для себе «ідеальний» продукт, все одно ідеальним він буде тільки для конкретної моделі машини протягом обмеженої кількості років.

Для повного спокою використовуйте для заливання в двигун тільки автомастила, рекомендовані виробником. Група Peugeot/Citroen у 2009 році затвердила власні стандарти якості для олив, що базуються на АСЕА-класифікації, доповнивши її вимоги суворішими випробуваннями.

Вивчаємо, що на упаковці.

Європейська система ACEA класифікує різні типи моторних олив на групи з позначенням літерами:

  • A – для бензинових двигунів легкових автомобілів;
  • B – для дизельних двигунів малої потужності легкових автомобілів та мікроавтобусів.

Цифра після першої літери відповідає класу:

  • 3 – високої продуктивності;
  • 4 - спеціально для дизельних двигунів з прямим упорскуванням;
  • 5 — дуже високої продуктивності, що дозволяють знизити витрату палива, для дизельних двигунів з прямим упорскуванням.

Також на етикетках можна побачити тип продукту системи API. Сучасна група олив API для бензинових двигунів у відповідній категорії «S» – це SM. Для дизельних автомобілів всі склади підпадають під категорію «С» також із розподілом від застарілих до нових виходячи з їх характеристик.

SAE – один із найважливіших параметрів при покупці. В'язкість моторної оливи описується SAE-класом. У разі моторної оливи SAE 0W-30 перша цифра описує, наскільки вона текучіша за низьких температур. Чим менше це число, тим краще олива тече за низьких температур і тим швидше досягає найменших точок тертя в моторі. Друга цифра описує плинність при високих робочих температурах. Щоб підтримувати можливості двигуна, всі агрегати, встановлені на машинах CITROËN, мають бути змащені високоякісною синтетикою або напівсинтетикою. На заводі за замовчуванням у Сітроени заливається у більшості SAE 5W-30.

Керуючись критерієм в'язкості та наявністю допуску, ви підбираєте продукт для максимальної продуктивності двигуна за мінімального споживання палива та викидів газів.

У нас представлена лінійка різних мастильних матеріалів Divinol, які відомі як більш прийнятна за ціною альтернатива розкручених світових брендів. Контроль якості в Німеччині, контракти на поставки з найвідомішими виробниками авто та обладнання, повний документальний супровід – все це ми готові доповнити відмінним сервісом та доставкою до потрібного вам міста.

Яку оливу Divinol заливати в Сітроен С4, С3, С5 та ін.

Ви можете самостійно здійснити підбір продуктів під будь-яку модель Citroen Берлінго, С3, С4, С5 та ін. через опцію «Підібрати оливу», але ми можемо відразу порекомендувати кілька позицій моторних олив з наявністю допусків від компанії-виробника:

Divinol Multilight 10W-40 (PSA B71 2294) – сучасна напівсинтетична, працює відмінно на зменшення утворення шламу та повний захист, підходить для бензинових/дизельних двигунів.

Syntholight LeMans 5W-30 (PSA B 71 2290; PSA B71 2294; PSA B71 2295; PSA B71 2296) – синтетична для обох типів двигунів (бензин/дизель), економна, з оптимальною густотою для обробки самого мотора і.

Divinol Syntholight 5W-40 (Longlife) (PSA B71 2296) – легка синтетична, добре спрацьовує при холодному запуску та високих робочих температурах, повний пакет захисних присадок.

Дані оливи підходять для бензинових та дизельних двигунів, а також моторів, які працюють на зрідженому чи стиснутому газі.

Ці оливи можна купити в тарі 1, 5, 20 літрів, для автосервісів ідеальним варіантом стануть бочки по 60 і 200 л. При покупці більшого обсягу – ціна відповідно нижча, ви заощаджуєте.

При прийнятті остаточного рішення щодо вибору моторного масла зверніться до рекомендацій автовиробника вашої машини.

No Comments Yet.