Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Слизькі типи: пластичні мастила для авто і не тільки. Які і куди?

У магазинах повно різних мастил, і за однією назвою не зрозуміло, для чого вони призначені. Нижче ми зробили короткий «розбір» різних мастил, щоб перейти на нові або більш вузькоспеціалізовані засоби на bestoils.com.ua вам було простіше.

БАГАТОЦІЛЬОВА

Консистентне мастило загального призначення призначене для використання в різних вузлах. Такі продукти вважаються універсальними Основна сфера використання у автомобілях – це деталі ходової частини.

Цей тип мастила зазвичай виготовляють із сульфонату кальцію. Вони відрізняються високою стійкістю до вимивання (дії води), але не дуже добре підходять при високих температурах, наприклад, у тих підшипниках, де відбувається сильне нагрівання в процесі роботи.

Наприклад, кальцієве мастило Divinol Fett Top 2003 з успіхом використовується в автомобільних вузлах, де температури не досягають 110 С. Додатковий плюс – EP-присадки у складі. Також завдяки своїм властивостям відмінно спрацьовує для комплексного обслуговування велосипеда та навіть елементарних домашніх завдань на кшталт обробки дверних петель від скрипу.

Дивитися характеристики Divinol Fett Top

МАСТИЛО-СПРЕЙ

Серед універсальних також окремо виділяються спреї. Divinol Profi Lube MP (Multi spray) — мультифункціональний засіб у вигляді спрею з роздільними і покриваючими властивостями. Забезпечує догляд у комплексі за деталями, перешкоджає тяжкому роз'єднанню через час. Сфера можливого використання дуже широка.

ЛІТІЄВА

Являє собою пластичний та стійкий склад за рахунок використання літієвого мила як загусника. Має гідні ущільнюючі та захисні властивості. Наприклад, Divinol Lithogrease 2B – підходить для підшипників у генераторах, аераторах, електричних двигунах тощо. Також ним можна змащувати колісні ступиці, але звіряйте максимально можливі температури з допустимим для даного мастила - +150 С.

МОЛІБДЕНОВА

Це мастильний склад, збагачений дисульфідом молібдену, що дає покращені протизносні та протизадирні характеристики. Збільшує ресурс компонентів, що працюють у тяжких умовах. Використовується також для розробки деталей у нових з'єднаннях або після ремонту.

ВИСОКОТЕМПЕРАТУРНА

Мідна паста ідеальна у місцях впливу підвищених температур. Наприклад,Divinol Kupferpaste витримує до 1100C, запобігає зварюванню та прикипанню, підходить навіть для промислового застосування, створюючи якісний захист проти стирання навіть в екстремальних середовищах.

Мастила в магазині bestoils представлені саме брендом Divinol тому, що цей німецький виробник постачає класні продукти, деякі з яких є унікальними за конкурентоспроможною ціною. Клієнти, які спробували мастила Дівінол, зазвичай рекомендують їх знайомим саме за відмінне поєднання ціни/економічності/функціональності.

Бренд не підробляється — це один з важливих плюсів, особливо щодо олив. Товари завозяться з Європи невеликими партіями, вони не є надзвичайно дорогими, тому мало цікавить нечесних ділків. Цим потрібно користуватися:)

Тут Ви можете купити оливи та мастильні продукти недорого, з доставкою у великі та маленькі міста України популярними транспортними компаніями.

Всі мастила Divinol:

Консистентні мастила

No Comments Yet.