Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Моторні оливи для Peugeot від Divinol

Наш магазин може запропонувати великий вибір двигунів Divinol для різних моделей автомобілів Пежо. Як і належить, з необхідними припущеннями від компанії-виробника.

Французька група PSA випустила перелік масляних специфікацій у 2009 році, щоб мати вплив на якість продуктів, що заливаються в мотор, і здійснювати належний контроль щодо гарантійних випадків. Для всіх допусків Peugeot/Citroën взято за основу класифікацію ACEA із внесенням спеціальних додаткових вимог:

PSA B71 2290

Діє з 2009 року. Присвоюється складникам з низьким вмістом SAPS (компоненти сульфура і фтору). Мастильні матеріали з цим допуском призначені для дизелів із сажовим фільтром, задовольняють стандарти безпеки викидів Євро-5. Характеристики ACEA C2/C3, розширені набором тестів від групи PSA.

PSA B71 2294

Впроваджена у 2009 році. Задовольняє стандарти ACEA A3/B4 плюс спеціальні тести групи.

PSA B71 2295

Стандарт якості для транспортних засобів (конкретно двигунів) Пежо/Сітроен до 1998 року випуску. Відповідає ACEA A2/B2.

PSA B71 2296

Впроваджена у 2009 році. Відповідає запитам ACEA A3/B4, також проходить специфічні випробування групи.

PSA B71 2312

Створена для продуктів із високою температурною толерантністю та відмінною сумісністю з мотором. Рекомендована для всіх транспортних засобів конкретного автовиробника, оснащених "BlueHDi" дизелем із системою SCR, що дозволяє виводити NOx (закис азоту) шляхом використання добавки AdBlue, відомої також як "рідина дизельного вихлопу". Допуск також має на увазі відповідну густоту в холоді для зниження гідродинамічного тертя, що позитивно відбивається на споживанні палива, особливо якщо олива холодна. Це додатковий припис до якості холодної плинності дає схваленим продуктам оптимальну густоту при старті, стрімке нарощування тиску олії та прискорене підвищення температури до робочої. Цей тип рідкого мастила з низькою в'язкістю дозволяє опустити до мінімуму споживання палива та небажані викиди CO2.

Більшість виробників та розповсюджувачів масляних автомастильних складів мають на своїх сайтах системи підбору під конкретний автомобіль за маркою, моделлю та типом двигуна, що дозволяють відвідувачеві швидко знайти саме рекомендовані позиції з великої різноманітності. Зручно те, що найчастіше пошук видає і обсяг масляного бака в літрах.

Характеристики моторних олив Дивінол із допусками PSA

На нашому сайті є зручний і простий підбір олив онлайн, що видає навіть бажаний інтервал заміни (щоправда, для європейських умов, тобто його потрібно подумки ділити на два), але випереджаючи ваше питання «яке масло лити в Пежо 308, 307, 406, 407 і т.д.?», пропонуємо звернути увагу на такі позиції в лінійці представленого у нас німецького виробника:

– Divinol Multilight 10W-40

PSA B71 2294

Напівсинтетична, всесезонна, економічна. Як для дизельних, так і бензинових двигунів. Добре захищає від корозії та знижує скупчення шламу.

– Syntholight LeMans 5W-30

PSA B 71 2290; PSA B71 2294; PSA B71 2295; PSA B71 2296

Високовуглецева синтетика для сучасних дизельних та бензинових моторів. Відмінна якість, швидке змащення, заощадження палива.

– Divinol Syntholight 5W-40

PSA B71 2296

Легка синтетика лонглайф, мінімізує зношування, утворення нагару та економить пальне, повільно окислюється, має відмінні характеристики при холодному запуску.

Корисна порада. Регулярна перевірка моторної оливи та її своєчасна заміна – обов'язкові заходи для запобігання передчасному зношуванню двигуна.

Онлайн підбір на нашому сайті працює таким чином:

Вибираємо, наприклад, оливу для Пежо 308 та отримуємо для нього рекомендований продукт для нормальних та важких умов експлуатації.
Переходимо за посиланням на сторінку товару, де вказано докладну технічну інформацію, ціну, доступне фасування. Все підходить? Натискаємо «Купити!».
Після вибору моторної оливи для Пежо 308, 301, 307, 408, Боксер, 206, Партнер та ін. від Дівінол замовляємо його у наших менеджерів та чекаємо на доставку, яка можлива в будь-який регіон України.

No Comments Yet.