Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Моторна олива 10W-40 GM Genuine

Бажаєте купити оригінальну напівсинтетичну моторну оливу 10W-40 GM Genuine? Дізнатись ціну на продукт ви можете у розділі «Спеціальні пропозиції» нашого магазину. Потрібна консультація щодо підбору? Замовте зворотний дзвінок нашого спеціаліста. Чи є можливість ознайомитися з характеристиками автомасла самостійно? Короткий огляд властивостей і переваг цього гідного продукту від General Motors.

10W-40 GM Genuine може бути використана для бензинових та дизельних двигунів, особливо для машин з пробігом. Слід зазначити, що олива ідеально підходить для більшості автомобілів концерну, в тому числі для Opel, Pontiac, Chevrolet, Cadillac, Buick, адже вона розроблена автовиробником спеціально з урахуванням потреб своїх моторів. Але якщо ви власник іншої марки автомобіля, ви так само зможете використовувати її за умови, що для вашого мотора підходить напівсинтетика з в'язкістю 10W40.

До складу оливи входить синтетична основа, а також спеціальні активні добавки, розроблені всередині корпорації General Motors, які підтримують стабільне очищення двигуна, виключають окислення та корозію, захищають деталі від зношування та деформації. Ці характеристики забезпечать належний догляд двигуна, дозволять зберегти його в належному стані довгий час, що особливо важливо для автомобілів з пробігом від 100 тис.км.

Допуски 10W-40 GM Genuine

По классификації ACEA – A3/B3/B4:

За классифікацією API – SL/CF:

Розглянемо переваги 10W-40 GM Genuine:

Одна з головних переваг — збереження стабільної в'язкості при температурі до -25оС, що забезпечує швидкий холодний старт машини в зимову пору року. Ми знаємо про те, як часом буває важко завести машину в морози. Але з цим мастилом ви забудете про довгий запуск назавжди!
Екологічно. Цей продукт також є нейтралізатором відпрацьованих газів і значно фільтрує викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище.
Економічно. Олива дуже економічна у використанні, має подовжений період заміни, а також знижує витрати пального. Використовуйте GM Genuine 10W-40 для вашого автомобіля та заощаджуйте значні кошти на поточне обслуговування машини.
Ідеальна для авто із великим пробігом. Убезпечте роботу свого автомобіля за допомогою даної оливи та убезпечіть себе від неприємних сюрпризів та поломок.
Всесезонна – підходить для широкого температурного діапазону та підтримує стабільну роботу двигуна взимку та влітку.
Стабільність роботи машини при критичних навантаженнях — забезпечує комфортне керування при великих вагових навантаженнях на машину, а також на великій швидкості.
Виключає витік: завдяки щільності та в'язкості оливи, вона не витікає, ущільнювачі двигуна працюють ефективніше. Підвищення ресурсу ущільнювачів двигуна значно виділяє цей продукт серед конкурентів.
Моторна олива GM 10w-40: відгуки

Зібрати всі відгуки на сторінці одного сайту неможливо, адже автолюбителі постійно діляться своїми знаннями та досвідом на різних майданчиках – форумах, соцмережах. Якщо ви власник автомобіля виробництва General Motors, шукайте інформацію на автофорумах:

Погодьтеся, завжди цікаво дізнатися думку власника такого ж автомобіля, що і у вас.

Нам здається, що найшвидший спосіб знайти потрібну інформацію – скористатися пошуком на порталі автомобільної спільноти https://www.drive2.ru.

Олива для Opel, Pontiac, Chevrolet, Cadillac

Моторна олива GM Genuine 10W40 вигідно відрізняється від продукції конкурентів, адже купивши її, ви отримуєте відмінне співвідношення ціни та високу ефективність. Ви платите за якість, і навіть отримуєте більше за свої гроші – економія оливи та палива, безперебійна робота двигуна, довговічність експлуатації машини.

Пропонуємо купити оригінальну моторну оливу від автовиробника для Опеля за вигідною ціною на нашому сайті. Продукт виготовлений у Німеччині. Купуйте оригінальну напівсинтетику GM Genuine 10W-40 у нашому інтернет магазині найкращих моторних автомасел!

No Comments Yet.