Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Оригінальна синтетична моторна олива Ford Formula F 5W-30 з допусками WSS-M2C913-C та WSS-M2C913-B, ідеально підходить для забезпечення стабільної роботи бензинових та дизельних двигунів марки Ford (рекомендовано для більшості сучасних моделей Ford, а також для випускаються в перспективі ).

Олива Форд Формула 5W-30 створена на повністю синтетичній основі з додаванням найсучасніших присадок, які мінімізують зношування двигуна, економлять паливо, збільшують інтервал заміни автомасла, а також дозволяють йому вільно прокачуватися за системою.

Допуски оливи Форд Формула

Ford Formula F 5W-30 для двигунів

Розглянемо переваги автомастила докладніше:

Підходить для автомобілів концерну Ford та спеціально розраховано під специфіку фордівського двигуна. Звертайте увагу на допуски оливи та їх відповідність дозволам двигуна.
Скорочує витрати палива і, звичайно, самої оливи. Використовуючи цей продукт, можна істотно заощадити на обслуговуванні автомобіля.
Полегшує та прискорює запуск двигуна, у тому числі за морозної температури. Підходить для використання за всіх погодних умов. Дане автомасло — всесезонне.
Подовжує термін служби двигуна, створює стійкість деталей до деформації, корозії та інших несприятливих явищ. Дайте можливість машині попрацювати для вас якомога довше.
Спеціальні добавки перешкоджають утворенню осаду відпрацьованих частинок оливи, чорних відкладень, забезпечують відмінне прокачування продукту масляною системою.
Підтримує стабільну роботу двигуна навіть у екстремальних умовах.
Скорочує викиди СО2 та інших шкідливих речовин в атмосферу, сумісне із системами доочищення вихлопних газів. Погодьтеся, дуже важливо не забувати про екологію, намагатися мінімально забруднювати її викидами.
Виготовлено у Німеччині (країна-лідер авторинку Європи). Купуючи на нашому сайті гарантуємо 100% оригінальність продукту, оптимальну ціну.
Для двигуна машини однозначним плюсом є те, що вимоги самого мотора та допуски моторного масла збігаються, оскільки олива розроблена спеціально під його особливості. Як і інші преміум продукти, Ford Formula F 5W-30 – це гарантія належного обслуговування двигуна, його якісної очистки, регулювання викидів шкідливих речовин, захисту деталей двигуна від поломок. На цій оливі двигун працює за будь-яких погодних умов, стабілізуючи всі показники в процесі роботи.

Відгуки про Ford Formula 5W-30

З тими, хто шукає відгуки про цей продукт, ми поділимося своїм досвідом такого вивчення властивостей і параметрів автомобілів. Коли шукаєш справжній відгук, хочеться, щоб він був правдивим і точно не придуманим маркетологами інтернет-магазину. З тими, хто шукає відгуки про цей продукт, ми поділимося своїм досвідом такого вивчення властивостей і параметрів автомобілів. Чесну інформацію можна знайти на форумах власників авто, а також на ресурсі https://www.drive2.ru/. Саме там автолюбителі діляться своїм особистим досвідом використання конкретних мастил на справжніх автомобілях у реальних умовах. Можна навіть знайти рекомендації автовласника з такою самою моделлю авто, що і у вас, у його бортжурналі.

Це завжди чесна суб'єктивна інформація, до якої можна прислухатися, але якщо вам потрібна порада фахівця – зробіть заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті та менеджери проконсультують вас по всіх нюансах, розкажуть про оптимальні для застосування в конкретних умовах автомасла.

Придбати Formula F 5W-30 для автомобілів Ford на нашому сайті можна за доступною ціною! Відчуйте всі переваги двигуна вашої машини і поверніть їй силу руху, як перший день покупки!

Також ознайомтеся з іншими оливами в'язкості 5W-30.

No Comments Yet.