Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Divinol B Classic – мастило для опалубки та форм

Наш інтернет-магазин пропонує купити оптом і в роздріб німецьке мастило для опалубки Divinol B Classic – рідину, що відокремлює, яка ефективно вирішує проблему міцного зчеплення бетону з формуючою конструкцією.

Якщо ви часто стикалися з такими ситуаціями, як утруднений процес розпалубки, занадто швидке зношування форм, погана якість ЗБВ, тоді вам варто дочитати цю статтю до кінця і дізнатися багато цікавого про мастило для опалубки німецького виробника Zeller + Gmelin.

Для чого цей продукт?

Цей продукт використовується для запобігання зчепленню поверхні бетону з опалубкою. Використання відокремлюючого агента – антиадгезиву B Classic – здатне забезпечити дуже якісну поверхню бетонних виробів, швидку та легку розпалубку, а також надійно захищає дерев'яну, пластикову, металеву опалубку від пошкоджень.

Переваги засобу

Якщо ви попередньо обробите формуючі конструкції (опалубки або форми) розділяючим агентом Divinol B Classic, то в результаті отримаєте чудову бездефектну поверхню ЗБВ. Колір бетону та міцність самого бетонного виробу також залишаться без змін. Жахливі маслянисті плями залишаться в минулому! А що стосується опалубки, то вона не буде пошкоджена в процесі розпалубки, на ній не залишиться залишків сухої бетонної суміші. Додатковим аргументом на користь того, щоб замовити цей роздільник є те, що металева форма буде надійно захищена від іржавіння.

З нашим продуктом виключається потреба у трудомісткому та витратному за часом механічному очищенні поверхні форм після розпалубки.

Емульсія для змащування опалубки B Classic від Divinol має відмінну в'язкість, тому не стікає і, що дуже важливо, не ускладнює наступну обробку бетонної поверхні, наприклад штукатурку.

Додатковим бонусом продукту є його економна витрата. Засіб добре наноситься в тому вигляді, в якому поставляється за допомогою пензля або валика. Просто беремо та наносимо, але краще все-таки це робити за допомогою спеціального обладнання шляхом розпилення. Середні показники витрати мастила: 25-30 г/м2, і звичайно ж залежать від матеріалу опалубки.

Хочеться також наголосити на екологічності продуктів Divinol – з їх використанням негативний вплив на здоров'я персоналу мінімізується.

Особливості застосування

Зверніть увагу, антиадгезив для бетону повинен відповідати типу оброблюваної поверхні, а саме матеріалу формуючої конструкції. Divinol B Classic – універсальний продукт і підійде для форм будь-якого матеріалу, його використовують на підприємствах з виробництва ЗБВ, а також на будівництві для обробки всіх видів опалубки (зі сталі, дерева, пластмаси).

Нагадуємо, розділовий засіб для опалубки також повинен відповідати вимогам, які залежать від зовнішніх факторів навколишнього середовища, наприклад, від температури повітря та вологості. Тут варто відзначити, що B Classic не чутливий до низьких температур і може використовуватись за будь-якої погоди.

І насамкінець порада: не варто змішувати різні види емульсій, рідин, мастил для опалубки. Завжди проводіть випробування будь-якого розділового агента, і, звичайно ж, використовуйте продукти Divinol і тоді результат перевершить усі ваші очікування.

Купивши у нас Divinol B Classic, ви отримаєте універсальний, економічний, екологічний продукт всесезонного використання за дуже вигідною ціною. Швидка доставка по Києву, а також до будь-якого населеного пункту України.

No Comments Yet.