Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 063 364 07 73

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Вибір гідравлічної оливи. Коли час міняти?

Гідравлічна олива для обладнання та спецтехніки

Гідравлічна олива — це не тільки мастило, але й засіб передачі рушійної сили по всій гідравлічній системі.

Однією з найважливіших її властивостей є в'язкість, яка багато в чому визначає max та min температуру оливи для безпечної роботи ГС. Показник ISO означає здатність продукту зберігати густоту при нагріванні та охолодженні у заданих робочих умовах.

Діапазон температур

Гідравлічні рідини мають обмежену температурну стабільність, тобто вони збережуть свої властивості у певному діапазоні температур. Умови, що виходять за ці рамки, негативно впливають на стабільність і роблять продукт воскоподібним, або занадто розріджуватися при неприпустимому нагріванні.

Якщо густота занадто велика для умов роботи, склад не матиме достатньої плинності і не буде належним чином обробляти елементи під час холодного запуску. Якщо занижена – не підтримуватиме адекватну масляну плівку і, відповідно, якісний захист.

Неправильна в'язкість продукту не тільки призводить до передчасного руйнування частин вузла, але також збільшує енергоспоживання (дизельне паливо або електрика).

Яка гідравлічна олива для різного обладнання

ISO 15 зазвичай використовується в гідропідсилювачах керма та гідравлічних гальмівних системах.

ISO 22 – в авіа галузі для повітряного обладнання.

ISO 32 – підходить для потужних верстатів.

ISO 46 – заливається у промислові установки, що працюють під високим тиском тощо.

ISO 68 – для систем, що потребують великої несучої здатності.

ISO 100 Hydraulic Oil – у промисловому обладнанні з дуже великими навантаженнями.

Вибираючи оливу для гідравліки трактора, навантажувача, преса, самоскида, екскаватора, штабелера краще в першу чергу керуватися рекомендаціями виробника, а не негласними правилами на кшталт того, що пропонує заливати продукти з нижчою в'язкістю (32, 46) у нові системи, і з вищої (68) – у старі.

Як зрозуміти, що час долити гідравлічну оливу — сигнали

  • Аномальний шум. Чинники довкілля можуть впливати на процеси в ГС. Аерація відбувається, коли повітря потрапляє у робочу рідину. Це може стати причиною виникнення шуму або стуку, коли такий проходить через систему. Аерація прискорює деградацію рідини. Тому стукіт під час роботи вилкового навантажувача – це, насамперед, необхідність перевірити кількість та якість оливи в резервуарі.
  • Перегрівання оливи. Якщо температура оливної рідини в гідравліці перевищує 180 градусів, вона може зашкодити ущільненням. Це призводить не тільки до експонентного випаровування, а й до надмірного витончення масляної плівки.
  • Погіршення продуктивності. Якщо ви помітите значне зниження продуктивності одиниці техніки, можливо, причиною є також падіння рівня гідравлічної рідини в резервуарі.

Купити гідравлічну оливу від перевіреного виробника, якому довіряють європейські компанії-гіганти, можна в інтернет-магазині bestoils. Тут Divinol за актуальними та справедливими цінами з можливістю вибору транспортної компанії для доставки.

No Comments Yet.