Только сертифицированные товары. Профессиональная консультация.

Контактный телефон: +38 050 332 44 77

Часы работы: 09:00-18:00 (понедельник-пятница)

Корзина

Купити моторну оливу оптом

Автомастила оптом та оптові закупівлі різних мастильних матеріалів, насамперед, цікаві великим підприємствам з великим автопарком, а також різним мережевим та одиничним СТО з хорошим потоком клієнтів, тобто фірмам, для яких характерною є швидка витрата цих матеріалів.

Наша фірма вже успішно співпрацює з кількома такими підприємствами, поставляючи їм оливу в бочках оптом (Україна), тому накопичений досвід та налагоджені контакти з виробником гарантують нашим новим клієнтам безперебійне надходження замовлених позицій у міру потреби та помірні ціни на опт.

Ми працюємо з оливами бренду Divinol, що належить німецькій компанії Zeller&Gmelin.

Олива оптом у бочках, ціна

Купити моторну оливу оптом у бочках саме ТМ Divinol на сайті bestoils.com.ua безпосередньо у імпортера моторних олив ми вважаємо виправданою та вигідною інвестицією для вашого бізнесу з кількох причин. По-перше, це ім'я та місце дислокації виробника, а по-друге – ціна товарів.

Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG – відомий німецький виробник зі 150-річною історією та широкою партнерсько-клієнтською мережею по всьому світу. Мастильні матеріали – один із найрозвиненіших напрямків діяльності компанії, що підтверджується величезним асортиментом олив та мастил для всіх видів транспорту, а також промислового, будівельного та іншого обладнання.

Незважаючи на велику власну науково-виробничу базу, фірма співпрацює з багатьма інститутами, лабораторіями та контрольними органами державного, європейського та світового масштабу, щоб забезпечити найвищу якість продукції та отримати сертифікати та допуски, що підтверджують якість.

Моторні оливи Divinol займають велику частку у чудовій лінійці продуктів і володіють відразу декількома істотними перевагами, такими як:

  • Кожна з них має багато допусків від автовиробників, що є запорукою того, що вони повністю сумісні з конкретним автомобілем і задовольняють вимоги його двигуна якнайповніше, підходять для використання в гарантійний період.
  • Вони захищають двигун від зносу та можливої поломки в найжорсткіших умовах водіння завдяки високій якості добавок та баз. Тертя та знос при запуску значно знижується, у той час як проявляється економія палива.
  • Пригнічується окиснення, тому шлам, сміття та нагар не можуть накопичуватися на частинах двигуна.
  • Інгібується корозія та утворення іржі.
  • Мають гарну термічну стабільність – можуть не змінювати своїх робочих якостей та характеристик в умовах допустимих у специфікаціях температурних коливань.
  • Мінімізуються втрати енергії, тобто збільшується часовий діапазон роботи двигуна на тій же кількості палива.
  • Виробник постійно проводить дослідження сучасних тенденцій у масляній промисловості для того, щоб дотримуватися конкурентного ціноутворення без шкоди для якості та продуктивності продуктів, що випускаються.

Будь ласка, перейдіть до розділу «Моторні мастила», щоб ознайомитися з представленим асортиментом Дівінол, всі позиції якого вироблені відповідно до європейських специфікацій та отримали погодження від провідних автовиробників. Також на сайті доступна функція завантаження прайс-листу або каталогу.

Для отримання більш детальної інформації про певні засоби не соромтеся зателефонувати та отримати консультацію у менеджерів з продажу.

Попередньо визначитися з набором цікавих саме вам позицій також можете скориставшись вкладкою «Підбір олив» у верхній панелі сайту та звузити область пошуку під актуальні для вас марки автомобілів.

Щоб клієнти, які обслуговують у вас свої машини, відчували себе «в надійних руках» і були впевнені у професіоналізмі вашої команди, потрібно бути готовим давати відповіді на питання про якість, особливості та походження товарів, які ви пропонуєте. По бренду Дівінол на цьому сайті є багато інформації по кожному типу продукту.

Широкий асортимент олив на різній основі та з різноманітним набором спеціальних присадок дає вам можливість підібрати саме те, що потрібно клієнту, та аргументувати пораду. Так покупець не хвилюватиметься, що запропоноване вами, наприклад, 10w40 не підходить для застосування на час дії гарантії на автомобіль, наданий представником виробника машини.

Мастила для двигунів Divinol мають допуски від більшості автокомпаній, причому на моделі від дуже старих, до останніх. Шукайте інформацію нижче опису кожної конкретної позиції.

З приводу ціни на оптові партії звертайтесь до наших спеціалістів – вони детально проконсультують вас з усіх питань, включаючи можливі варіанти доставки.

No Comments Yet.